69 290 ₴
Електричний вантажний трицикл FADA МУЛ
Fada МУЛ це середній представник вантажних електротрициклів у модельній лінійці. Відмінність моделі від базової версії FADA Поні полягає у збільшених габаритах вантажної платформи 1500 мм довжина х 1000 мм ширина х 450 мм висота борту (площа кузова 1,5 м2), загальної вантажопідйомності, що дорівнює 680 кг. потужному 1000 ватному електродвигуну та батареях збільшеної ємності 45А/H.
Категорія вантажних електричних трициклів на сьогоднішній день стає масштабовано популярною в різних галузевих сферах: фермерських господарствах, інфраструктруних об'єктах великих заводів, сільськогосподарських об'єднань, організацій ЖКГ та інших. Полегшують транспортування вантажу в складах та ангарах, багажу на території аеропортів, вокзалів, готельних комплексів. Пасажирські трицикли з сидіннями знадобляться у туристичній сфері: на курортах, у паркових та заповідних зонах. Це обумовлено і технологічним розвитком даної техніки (вона стала не тільки надійнішою та якіснішою, а й доступнішою, ніж раніше) та очевидними перевагами перед побратимами з ДВС.
У електротрициклів FADA є і інші переваги:
У закритих приміщеннях пересуватися на електротрициклі безпечніше, ніж транспорті з бензиновим чи дизельним агрегатами . Особливо це стосується елеваторів, складів із зберігання продуктів, хімічних та нафтопереробних підприємств, харчових виробництв.
Електричний трицикл економічний з точки зору обслуговування. Він не вимагає заправки паливом, періодичної заміни фільтруючих елементів, олії. Заряджається від звичайної розетки. В середньому витрата на 100 км пробігу; за тарифу для населення 1,68 грн/кВт*год забезпечить вигоду не менше 70% порівняно з бензиновим. Сам двигун рідко потребує ремонту, т.к. істотно менше зношується через сильне тертя деталей порівняно з деталями циліндропоршневої групи ДВС. ККД у електродвигунів трициклів FADA становить щонайменше 85%. А значна величина фактичного моменту, що крутить, від мотора передається на колеса практично з мінімальних оборотів - немає необхідності "крутити" мотор до упору.
В усіх моделях електротрициклів FADA використовується безщітковий електромотор з алюміній-нікель-кобальтовими елементами зі сплаву AlNiCo. Магніти цього типу мають хорошу термостійкість і механічну міцність. Виливка є найбільш широко використовуваним способом виробництва таких магнітів.
Сплав AlNiCo має низку важливих характеристик:
Якщо висловитися більш зрозуміло - найбільш важливим і значущим плюсом магнітів AlNiCo є довготривалість їх ефективності. Електромагнітна індукція зберігається протягом декількох років без істотного зниження, а це забезпечує електромотору тривалу працездатність протягом тривалого терміну експлуатації.
А особливістю конструкції приводу електротрицикла є наявність двоступінчастого редуктора. Механізм блокований з самим тяговим електродвигуном і диференціалом заднього моста. Вибір режиму руху здійснюється простим важелем, розташованим біля водія. Перехід на знижену дозволяє більш ніж удвічі збільшити тягове зусилля, що передається на задні провідні колеса. Швидкість при цьому зменшиться, але повністю завантажений електротрицикл FADA точно зможе здолати навіть 30 градусний підйом вгору.
Проте слід пам'ятати, що завдання трициклу не долати важку бездоріжжя, а перевозити вантажі.
Стандартна експлуатаційна вантажопідйомність у діапазоні 500-750 кг покриває більшість потреб з перевезень дрібних вантажів. Однак ми можемо запропонувати і гіганта - модель електротрициклу FADA Бізон, яка здатна перевезти 1 тонну вантажу і при цьому має рекордну площу кузова 2,34 квадратних метра (можна розмістити дві європалети із запасом). При цьому експлуатація трициклу в принципі виключає технічне обслуговування з постійною заміною та витратами на технологічні рідини двигуна та фільтри, бо їх просто немає. А обслуговування електродвигуна зводиться до регулярної (кожні 5000 годин) заміни мастила в опорних підшипниках приводного валу.
Обід колеса з великим діаметром (мінімум 12 дюймів), шини з ґрунтозачепами, ресора задня підвіска забезпечують надійність при перевезеннях. Барабанні гальма на передній та задній осі невибагливі та надійні в будь-яких умовах експлуатації. Беручи до уваги, що максимальна швидкість електричних трициклів з різними двигунами рідко перевищує 45 км/год, такий тип гальма зумовить можливість зупинки навіть якщо техніка завантажена. З іншого боку, можливість рухатися на мінімальній швидкості вузькими коридорами або у вузькому просторі дозволить забезпечити безпеку переміщень у виробничих умовах, коли навколо багато людей та іншої техніки.
Оскільки трицикл передбачає використання в майже будь-яких умовах - здатність чинити опір корозії для такої техніки. це запорука довготривалості експлуатації. У всіх трициклах FADA особлива увага приділена технологіям виробництва та фарбування рам. Виробничі потужності забезпечені автоматичними роботизованими комплексами зварювання з програмним управлінням. Лінія фарбування забезпечена катафорезними ваннами для покращення корозійної стійкості елементів рами та кузова. Причому лінія фарбування автоматизована, технологи виконують лише віддалений контроль за процесом, а робітники лише прикріплюють елементи, що проходять цикл до поточної лінії, що саморухається, і знімають готові частини після сушіння.
Вантажна платформа у всіх електротрициклів FADA має підйомну конструкцію Кузов на моделі FADA Мул забезпечений газовим упором, що фіксує кузов у відкритому положенні. На решті моделей, що мають велику вантажну платформу за площею кузов у відкритому положенні, тримають два упори.
Відкидними є два бічні борти і задній борт кузова. Дно вантажної платформи це цілісний металевий лист товщиною 2,2 мм.
Під кузовом знаходиться відсік для розміщення батарей і поряд з ним знаходиться окрема ніша для керуючого контролера. Поряд з контролером розташований блок силових реле та запобіжників. А під подушкою сидіння, воно двомісне знаходиться об'ємний бокс для різної поклажі. На фото справа показані деякі елементи, розміщені в ньому для того, щоб простіше було візуально оцінити простір цієї ніші.
Електричні дроти, живильні прилади керування та світлотехніку, розміщені в ізоляційній герметичній гофротрубці та прокладені по верхній частині рами.
Батарейний модуль складається із свинцевих акумуляторів виконаних за гелевою технологією загальним номіналом 60V-45Ah (2700 Вт*год).
Різні моделі трициклів оснащуються однаковим типом шини для переднього колеса, але різними задніми шинами. На FADA МУЛ використовуються шини розмірності 3.50-12 передні та 4.00-12 задні. Збільшена розмірність задніх передбачає вищий коефіцієнт навантаження.
Привід від електродвигуна двигуна організований через понижуючий редуктор шестерного типу з двома півосями рівної довжини які передають момент на задні провідні колеса електротрицикла. Задня вісь виконана вигляді цільної нерозрізної балки заднього моста.
Сам тяговий електродвигун виносного типу розташований позаду корпуса редуктора. Тип двигуна - безщітковий з приводним валом (сердечником) з термозміцненої сталі. Двигун у власному герметичному корпусі з алюмінієвого сплаву з розвиненим оребренням для зовнішньої тепловіддачі.
Підвіска задня на всіх трициклах ресора, відрізняється вона лише кількістю листів у кожній ресоре , Для середньорозмірної моделі Фада Мул вона складається з двох корінних листів та чотирьох додаткових. Кількість пружних елементів у ресорах більша, оскільки більша і сама вантажопідйомність.
В стандартну комплектацію Фаду Мул включено:
- рідкокристалічна панель приладів з відображенням параметрів швидкості, ступеня заряду батареї та індикаторами включених елементів світлотехніки;
- Фара головного світла, покажчики повороту, задні габаритні ліхтарі. Передня фара виконана із застосуванням LED-технології (світлодіоди);
- Дзеркала заднього виду також присутні, зручно для ситуацій якщо потрібно зробити маневр з вимушеним виїздом на проїжджу частину ; span>
- Сигналізація. Основна її функція - це сповіщення власника про те, що хтось проявляє надто явну та неузгоджену увагу до nbsp; транспортним засобом;
- Система гальм передній барабанний / задній барабанне + стоянкове гальмо, що активується звичним важелем праворуч від водія.
АКБ входять до стандартної комплектації трициклпа. До батарейного блоку додається стандартний зарядний пристрій живлення батарей від звичайної електромережі з напругою 220 Вольт.
Технічні характеристики
МАСО-ГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
Розмір вантажного відсіку (Д/Ш/В), мм | 1500*1000*450 Відкидними є два бічні борти та задній борт кузова |
Довжина, мм | 2970 |
Ширина, мм | 1080 |
Висота, мм | 1360 |
Споряджена маса, кг | 224 |
ПАРАМЕТРИ ДВИГУНА | |
Ємність акумуляторної батареї | Батарейний модуль складається із свинцевих акумуляторів, виконаних за технологією згущенного електроліту загальним номіналом 60V-45Ah (2700 Вт*год). Середній час повної зарядки від 6 до 8 годин |
Запас ходу на електротязі, км | До 50 км залежно від дорожніх умов, величини та загальної маси корисного навантаження. |
Максимальна потужність електродвигуна, Вт | Номінальна потужність - 1000 Ватт |
Розрахункова кількість циклів заряду батареї | Ресурс АКБ-480 циклів при глибині розряду – 60% |
ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
Max швидкість при русі на електротязі, км/год | ≤40 |
Двигун, тип | Тяговий електродвигун виносного типу з приводом через знижувальний редуктор шестерні типу на півосі нерівної довжини. Безщітковий з приводним валом (сердечником) з термозміцненої сталі. Двигун у власному герметичному корпусі з алюмінієвого сплаву з розвиненим ребра для зовнішньої тепловіддачі. |
Енергоспоживання та напруга зарядного модуля | Автоматичний зарядний пристрій для свинцево-кислотних акумуляторів вхідною напругою 220 Вольт |
Живлення для підзарядки батареї | Електрична мережа з напругою 220 Вольт (заводський модуль для підзарядки додається в комплекті) |
Охоронна сигналізація | З дистанційним керуванням |
Світлотехніка задня | Задні габаритні ліхтарі/стоп-сигнали |
Світлотехніка передня | LED-фара головного світла |
Тип батареї | Тягові батареї, що не обслуговуються, сумарною напругою 60V-45A/h (2700Вт*ч). АКБ входить до стандартної комплектації. Робоча напруга – 12 Вольт; Ємність за 3-20 годин розряду (С3-С20) – 45-52A/h; Вага (кг) – 12,5; Діапазон робочих температур - від -15 ° С до +40 ° С; Напруга заряду в буферному режимі – 13,7-13,9 Вольт; Напруга заряду в циклічному режимі – 14.75 – 14,85 Вольт |
Тип панелі приладів | Рідкокристалічна панель приладів з відображенням параметрів швидкості, ступеня заряду батареї та індикаторами включених елементів світлотехніки |
КПП | Трирежимний модулятор швидкості руху + окремий режим заднього ходу Режим "1" - максимальне тягове зусилля на колесах та мінімальна швидкість із пролонгацією ступеня заряду батареї (максимальний запас ходу); Режим "2" - стандартний режим руху у будь-яких дорожніх умовах; Режим "3" - потужний режим руху, динаміка та прискорення. Передбачена наявність понижаючий передачи (активується важелем), які функціонують на кожному за режимів |
Тип приводу | Привід від електродвигуна двигуна організований через знижувальний редуктор шестерні типу з двома півосями рівної довжини, які передають момент на задню провідну вісь електротрицикла. Передбачено наявність задньої швидкості. |
Задній гальмівний механізм | Барабанний з механічним ножним приводом + гальмо стоянки, активованим важелем |
Підвіска задня | Залежна підвіска на напівеліптичних 6-ти листових ресорах |
Підвіска передня | Телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами та додатковими пружинами на передніх стійках |
Передні гальмівні механізми | Барабанний з механічним ручним приводом |
Колісні диски | Сталеві ободи |
Вантажопідйомність, кг | 680 |
Кліренс, мм | 220 |
Розмір шин передні/задні | Передня шина 3.75-12, задні шини 4.00-12. |
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | FADA |